Матвієнко КЛ-2 В даному завданні видно, як виконуються закони: закон інерції Галілея (тіло перебувало в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху, якщо на нього не діють інші тіла) І-й закон Ньютона: (те саме, що і в законі інерції Галілея) Закон збереження мас: тобто, що б не відбувалося з тілом (саме у цей період часу), в нього зберігається та сама маса. ІІ-й закон Ньотона: сила -- причина прискорення; напрямок прискорення руху тіла завжди збігається з напрямком рівнодійної сили, прикладеної до тіла. (за допомогою ІІ-ого закону можна було визначити положення тіла у будь-який момент часу) ІІІ-й закон Ньютона Також в цьому завданні можна прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами; пари сил, що виникають під час взаємодії двох тіл, завжди мають одну природу і т.д. Не забуваймо також про властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху.
Матвієнко КЛ-2 В даному завданні видно, як виконуються закони: закон інерції Галілея (тіло перебувало в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху, якщо на нього не діють інші тіла) І-й закон Ньютона: (те саме, що і в законі інерції Галілея) Закон збереження мас: тобто, що б не відбувалося з тілом (саме у цей період часу), в нього зберігається та сама маса. ІІ-й закон Ньотона: сила -- причина прискорення; напрямок прискорення руху тіла завжди збігається з напрямком рівнодійної сили, прикладеної до тіла. (за допомогою ІІ-ого закону можна було визначити положення тіла у будь-який момент часу) ІІІ-й закон Ньютона Також в цьому завданні можна прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами; пари сил, що виникають під час взаємодії двох тіл, завжди мають одну природу і т.д. Не забуваймо також про властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху.\
Сугак гр..Кл-1 В даній симуляції використовуються такі закони: І-й закон Ньютона Закон збереження мас маса фізичної системи зберігається при всіх природних і штучних процесах. закон інерції Галілея "За відсутності сили рух тіла є рівномірним, прямолінійним, не обмеженим у часі і просторі". Другий закон Ньютона - диференційний закон руху, що описує взаємозв'язок між прикладеної до матеріальної точці силою і отримувати від цього прискоренням цієї точки. Маса матеріальної точки при цьому покладається величиною постійною в часі і незалежної від будь-яких особливостей її руху і взаємодії з іншими тілами ІІІ-й закон Ньютона Ще можно прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами та властивості маси тіла .
Волосовська О. КЛ-2 Переглянувши даний матеріал ми можемо назвати закони, які тут виконуються. А саме: 1) Перший закон Ньютона-будь-яке тіло поки воно залишається ізольованим зберігає стан споко або рівномірного прямолінійного руху. 2) Другий закон Ньютона-прискорення яког набуває тіло в наслідок дії сили прямопропорційне цій силі, та оберненопропорційне масі тіла. 3) Третій закон Ньютона-сили з якими тіла діють одне на одне, напрямлені вздовж однієї прямої, рівні за модулем і протилежні за напрямком. Також варто відмітити властивості маси: 1)Маса тіла-це величина інваріантна і не залежить від системи відліку. 2)Маса не залежить від швидкості руху.
Шликова КЛ-2 1.Побачивши чоловічків,які перетягують канат,я дійшла висновку,що тут діє закон інерціі,тобто тіло перебуває у стані спокою,або рухається з постійною швидкістю рівноправних сил,прикладених до тіла. Якщо додати або відняти чоловічків,можна побачити,що канат буде рухатися в залежності від того,скільки чоловічків з тої,чи іншої сторони,тобто тіло рухається рівномірно,або рівноприскорено тільки в тому випадку,якщо рівнод.сил,прикладених до тіла не змінюються з часом. Також,пари сил,що виникають під час взаємодії 2-х тіл,завжди мають 1-у природу
Щербина Кл-3 В цьому завданні просліджується такі закони: I-й закон Ньютона:(що,тіло перебуває в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху,якщо при цьому на нього не діють інші тіла) II-й закон Ньютона:тіло набуває прискорення,внаслідок дії сили прямопропорційне цій силі та обернено пропорційно масі тіла. Також закон інерції Галілея. І маса тіла не залежала від швидкості руху.
Алена Шарепо КЛ 4 У цьому завданні ми бачимо : закон інерції Галілея, І-й закон Ньютона , ІІІ-й закон Ньютона Закон інерції Галілея тіло перебувало в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху, якщо на нього не діють інші тіла І-й закон Ньютона: Закон збереження мас: тобто, що б не відбувалося з тілом саме у цей період часу, в нього зберігається та сама маса. ІІ-й закон Ньотона: сила -- причина прискорення; напрямок прискорення руху тіла завжди збігається з напрямком рівнодійної сили, прикладеної до тіла. За допомогою ІІ-ого закону можна було визначити положення тіла у будь-який момент часу ІІІ-й закон Ньютона Також в цьому завданні можна прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами; пари сил, що виникають під час взаємодії двох тіл, завжди мають одну природу і т.д. Не забуваймо також про властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху.
КЛ-1 Бойко Діана:дуже чітко зображені закони Галілея, тому що тіло перебувало в стані спокою і на нього не діяли інші тіла, перший закон Ньютона, також другий і третій закони, закон збереження мас, положення тіла можна було дізнатися за допомогою другого закона. Для мене це завдання було надзвичайно цікавим, оскільки в даному завданні можна було прослідкувати ці основні закони,їх взаємодію Досліджуючи дане завдання, не слід забувати про особливості взаємодії та основні властивості
Труш Саша КЛ-1 В даній симуляції ми спостерігаємо : Закон інерції Галілея : якщо на тіло не діють інші тіла,воно зберігає стан спокою або рівномірного прямолінійного руху. І-й закон Ньютона: будь-яке тіло поки воно залишається ізольованим, зберігає стан спокою або рівномірного прямолінійного руху. ІІ-й закон Ньотона:прискоренння, якого набуває тіло внаслідок дії сили пропорційності цій силі та обернено пропорційне масі тіла. ІІІ-й закон Ньютона: сили з якими тіла діють одне на одне напрямлені вздовж однієї прямої рівні за модулем і протилежні за напрямком. Ми бачимо деякі властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху тіла . Спотерігаємо особливості взаємодій тіл: пари сил ,що виникають під час взаємодії мають одну природу,завжди виникають парами .
Переглянувши ці симуляції я: - визначила які фізичні закони в них показані, а саме: I, II, III закони Ньютона, закон збереження мас та закон інерції Галілея. - розглянула законокірності взаємодії тіл (сили які діють на тіло виникають парами). - побачила, що від швидкості переміщення маса не змінюється.
минаева кл2 в этом эксперементе наблюдаетя взаимосвязь между массой тела и силой, которую нужно приложить, чтобы сдвинуть предмет с места. также то, что при возникновении одной силы одновременно появляется противоположного действия сила, но той же природы. а так же, коль человечек прекращает своё воздействие на предмет, в следствии чего он медленно уменьшает свою скорость и потом останавливается, мы наблюдаем силу трения. І-й закон Ньютона:во время любых процессов в системе тел, общая масса неизменна. ІІ-й закон Ньютона:дифференциальный закон движения, описывающий взаимосвязь между приложенной к предмету силой и получающимся от этого ускорением этого предмета. ІІІ-й закон Ньютона:сила всегда есть результат взаимодействия тел.Существование сил, без взаимодействующих тел, невозможно.
Шликова КЛ-2 У цій лабораторній роботі,прослідивши,як чоловічки перетягують канат,я зрозуміла,що тут діє: 2 закон Ньтона,тобто напрямок прискореного руху тіло завжди збігається з напрямком рівнодійної сили,прикладеної до тіла. 3 закон Ньютона,тобто.сили завжди виникають парами,та пари сил,що виникають під час взаємодії 2 тіл,завжди мають 1 природу
Матвієнко КЛ-2
ВідповістиВидалитиВ даному завданні видно, як виконуються закони:
закон інерції Галілея (тіло перебувало в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху, якщо на нього не діють інші тіла)
І-й закон Ньютона: (те саме, що і в законі інерції Галілея)
Закон збереження мас: тобто, що б не відбувалося з тілом (саме у цей період часу), в нього зберігається та сама маса.
ІІ-й закон Ньотона: сила -- причина прискорення; напрямок прискорення руху тіла завжди збігається з напрямком рівнодійної сили, прикладеної до тіла. (за допомогою ІІ-ого закону можна було визначити положення тіла у будь-який момент часу)
ІІІ-й закон Ньютона
Також в цьому завданні можна прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами; пари сил, що виникають під час взаємодії двох тіл, завжди мають одну природу і т.д.
Не забуваймо також про властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху.
Молодець!!!!!!!
ВідповістиВидалитиМатвієнко КЛ-2
ВідповістиВидалитиВ даному завданні видно, як виконуються закони:
закон інерції Галілея (тіло перебувало в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху, якщо на нього не діють інші тіла)
І-й закон Ньютона: (те саме, що і в законі інерції Галілея)
Закон збереження мас: тобто, що б не відбувалося з тілом (саме у цей період часу), в нього зберігається та сама маса.
ІІ-й закон Ньотона: сила -- причина прискорення; напрямок прискорення руху тіла завжди збігається з напрямком рівнодійної сили, прикладеної до тіла. (за допомогою ІІ-ого закону можна було визначити положення тіла у будь-який момент часу)
ІІІ-й закон Ньютона
Також в цьому завданні можна прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами; пари сил, що виникають під час взаємодії двох тіл, завжди мають одну природу і т.д.
Не забуваймо також про властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху.\
Сугак гр..Кл-1
В даній симуляції використовуються такі закони:
І-й закон Ньютона
Закон збереження мас маса фізичної системи зберігається при всіх природних і штучних процесах.
закон інерції Галілея "За відсутності сили рух тіла є рівномірним, прямолінійним, не обмеженим у часі і просторі". Другий закон Ньютона - диференційний закон руху, що описує взаємозв'язок між прикладеної до матеріальної точці силою і отримувати від цього прискоренням цієї точки.
Маса матеріальної точки при цьому покладається величиною постійною в часі і незалежної від будь-яких особливостей її руху і взаємодії з іншими тілами
ІІІ-й закон Ньютона
Ще можно прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами та властивості маси тіла .
Волосовська О. КЛ-2
ВідповістиВидалитиПереглянувши даний матеріал ми можемо назвати закони, які тут виконуються.
А саме:
1) Перший закон Ньютона-будь-яке тіло поки воно залишається ізольованим зберігає стан споко або рівномірного прямолінійного руху.
2) Другий закон Ньютона-прискорення яког набуває тіло в наслідок дії сили прямопропорційне цій силі, та оберненопропорційне масі тіла.
3) Третій закон Ньютона-сили з якими тіла діють одне на одне, напрямлені вздовж однієї прямої, рівні за модулем і протилежні за напрямком.
Також варто відмітити властивості маси:
1)Маса тіла-це величина інваріантна і не залежить від системи відліку.
2)Маса не залежить від швидкості руху.
Шликова КЛ-2
ВідповістиВидалити1.Побачивши чоловічків,які перетягують канат,я дійшла висновку,що тут діє закон інерціі,тобто тіло перебуває у стані спокою,або рухається з постійною швидкістю рівноправних сил,прикладених до тіла.
Якщо додати або відняти чоловічків,можна побачити,що канат буде рухатися в залежності від того,скільки чоловічків з тої,чи іншої сторони,тобто тіло рухається рівномірно,або рівноприскорено тільки в тому випадку,якщо рівнод.сил,прикладених до тіла не змінюються з часом.
Також,пари сил,що виникають під час взаємодії 2-х тіл,завжди мають 1-у природу
Щербина Кл-3
ВідповістиВидалитиВ цьому завданні просліджується такі закони:
I-й закон Ньютона:(що,тіло перебуває в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху,якщо при цьому на нього не діють інші тіла)
II-й закон Ньютона:тіло набуває прискорення,внаслідок дії сили прямопропорційне цій силі та обернено пропорційно масі тіла.
Також закон інерції Галілея.
І маса тіла не залежала від швидкості руху.
Алена Шарепо КЛ 4
ВідповістиВидалитиУ цьому завданні ми бачимо : закон інерції Галілея, І-й закон Ньютона , ІІІ-й закон Ньютона
Закон інерції Галілея тіло перебувало в стані спокою або рівномірного прямолінійного руху, якщо на нього не діють інші тіла
І-й закон Ньютона:
Закон збереження мас: тобто, що б не відбувалося з тілом саме у цей період часу, в нього зберігається та сама маса.
ІІ-й закон Ньотона: сила -- причина прискорення; напрямок прискорення руху тіла завжди збігається з напрямком рівнодійної сили, прикладеної до тіла. За допомогою ІІ-ого закону можна було визначити положення тіла у будь-який момент часу
ІІІ-й закон Ньютона
Також в цьому завданні можна прослідкувати особливості взаємодії тіл:сили завжди виникають парами; пари сил, що виникають під час взаємодії двох тіл, завжди мають одну природу і т.д.
Не забуваймо також про властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху.
КЛ-1 Бойко Діана:дуже чітко зображені закони Галілея, тому що тіло перебувало в стані спокою і на нього не діяли інші тіла, перший закон Ньютона, також другий і третій закони, закон збереження мас, положення тіла можна було дізнатися за допомогою другого закона. Для мене це завдання було надзвичайно цікавим, оскільки в даному завданні можна було прослідкувати ці основні закони,їх взаємодію Досліджуючи дане завдання, не слід забувати про особливості взаємодії та основні властивості
ВідповістиВидалитиТруш Саша КЛ-1
ВідповістиВидалитиВ даній симуляції ми спостерігаємо :
Закон інерції Галілея : якщо на тіло не діють інші тіла,воно зберігає стан спокою або рівномірного прямолінійного руху.
І-й закон Ньютона: будь-яке тіло поки воно залишається ізольованим, зберігає стан спокою або рівномірного прямолінійного руху.
ІІ-й закон Ньотона:прискоренння, якого набуває тіло внаслідок дії сили пропорційності цій силі та обернено пропорційне масі тіла.
ІІІ-й закон Ньютона: сили з якими тіла діють одне на одне напрямлені вздовж однієї прямої рівні за модулем і протилежні за напрямком.
Ми бачимо деякі властивості маси: маса тіла не залежить від швидкості руху тіла .
Спотерігаємо особливості взаємодій тіл: пари сил ,що виникають під час взаємодії мають одну природу,завжди виникають парами .
Суха Інна КЛ-2
ВідповістиВидалитиПереглянувши ці симуляції я:
- визначила які фізичні закони в них показані, а саме: I, II, III закони Ньютона, закон збереження мас та закон інерції Галілея.
- розглянула законокірності взаємодії тіл (сили які діють на тіло виникають парами).
- побачила, що від швидкості переміщення маса не змінюється.
минаева кл2
ВідповістиВидалитив этом эксперементе наблюдаетя взаимосвязь между массой тела и силой, которую нужно приложить, чтобы сдвинуть предмет с места. также то, что при возникновении одной силы одновременно появляется противоположного действия сила, но той же природы. а так же, коль человечек прекращает своё воздействие на предмет, в следствии чего он медленно уменьшает свою скорость и потом останавливается, мы наблюдаем силу трения.
І-й закон Ньютона:во время любых процессов в системе тел, общая масса неизменна.
ІІ-й закон Ньютона:дифференциальный закон движения, описывающий взаимосвязь между приложенной к предмету силой и получающимся от этого ускорением этого предмета.
ІІІ-й закон Ньютона:сила всегда есть результат взаимодействия тел.Существование сил, без взаимодействующих тел, невозможно.
Шликова КЛ-2
ВідповістиВидалитиУ цій лабораторній роботі,прослідивши,як чоловічки перетягують канат,я зрозуміла,що тут діє:
2 закон Ньтона,тобто напрямок прискореного руху тіло завжди збігається з напрямком рівнодійної сили,прикладеної до тіла.
3 закон Ньютона,тобто.сили завжди виникають парами,та пари сил,що виникають під час взаємодії 2 тіл,завжди мають 1 природу